ROZBALENO Crystalex Sklenice BARLINE 230 ml 6 ks
Kód: O44501Související produkty
Detailní popis produktu
SHRNUTÍ VLASTNOSTÍ PRODUKTU
- sklenice vhodné na vodu nebo džus 6x230 ml
- české bezolovnaté křišťálové sklo Crystalex
- sklo odolné proti rozbití
- jemně zabroušený okraj
- sklenice je možné umývat v myčce na nádobí. Přečtěte si jak umývat kvalitní sklo.
- rozbaleno
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výprodej |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | O44501 |
| Balení: | 6 ks |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Kategorie objemu: | 151 - 250 ml |
| Materiál: | bezolovnaté křišťálové sklo |
| Objem: | 230 ml |
| Tvar sklenic: | vysoké |
| Průměr: | 63 mm |
| Výška: | 111 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png)