Rona Skleněná váza KOULE 240 mm
Kód: V01006Detailní popis produktu
Skleněné kulaté vázy jsou výjimečné v tom, že v nich vyniknou nejen kytice, ale také plovoucí květy na hladině a další dekorace. Pořiďte si i vy univerzální, elegantní skleněnou vázu KOULE s průměrem 240 mm.
Čiré foukané sklo - Kdo stojí za vznikem vázy z čirého foukaného bezolovnatého křišťálového skla? Nikdo menší než slovenská značka Rona obohacující svět skla již od roku 1892. Váza je balena do dárkové krabice.
SHRNUTÍ VLASTNOSTÍ PRODUKTU
- kulatá váza 240 mm
- bezolovnaté křišťálové sklo
- zesílené dno pro dobrou stabilitu
- slovenské sklárny Rona
- baleno v barevné kartonové krabičce - vhodné jako dárek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vázy |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.66 kg |
| EAN: | 8581782191107 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Materiál: | bezolovnaté křišťálové sklo |
| Velikost vázy: | střední 231 - 350 mm |
| Průměr: | 240 mm |
| Výška: | 205 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,1 z 5 hvězdiček.
37 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png)