Rona Skleněná váza KOULE 200 mm
Kód: V01007Detailní popis produktu
Skleněná váza KOULE s průměrem 200 mm vynikne v každém interiéru. V této váze budou dokonale působit nejen kytice, ale také květiny bez stopek plovoucí na vodě. Váza je vyrobena z kvalitního bezolovnatého křišťálového skla a má broušený okraj.
Kvalita světově uznávané značky - Skleněná váza je dílem slovenské značky Rona, která svět skla obohacuje již od roku 1892 a jež je uznávaná po celém světě. Váza je dodávaná v barevné kartonové krabici.
SHRNUTÍ VLASTNOSTÍ PRODUKTU
- skleněná váza 230 mm
- bezolovnaté křišťálové sklo
- zesílené dno pro dobrou stabilitu
- slovenské sklárny Rona
- baleno v barevné kartonové krabičce
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vázy |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.25 kg |
| EAN: | 8581782191084 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Materiál: | bezolovnaté křišťálové sklo |
| Velikost vázy: | malá do 230 mm |
| Průměr: | 200 mm |
| Výška: | 172 mm |
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONA, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Schreiberova 365, 020 61 Lednické Rovne, Slovensko |
| E-mail : | sales@rona.sk |

.png)