Skleněná váza Koule 285 mm
Kód: V41001Detailní popis produktu
- skleněná váza o průměru 285 mm
- pevné sklo odolné proti rozbití
- zesílené dno pro dobrou stabilitu
- baleno v běžném hnědém kartonové obalu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vázy |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.76 kg |
| EAN: | 8581782191084 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Materiál: | běžné sklo |
| Velikost vázy: | střední 231 - 350 mm |
| Průměr: | 285 mm |
| Výška: | 245 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png)