Luminarc Plytký talíř Zélie 25 cm
Kód: T10037Související produkty
Detailní popis produktu
- plochý jídelní talíř bílý 25 cm
- moderní provedení bez dekoru
- francouzská výroba Luminarc
- tvrzené opálové sklo odolné proti rozbití
- vhodný do mikrovlnné trouby i myčky na nádobí
- dodáváno samostatně bez krabičky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plytké talíře |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 883314524628 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Materiál: | opálové sklo |
| Průměr: | 250 mm |
| Výška: | 25 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
6 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Francouzská společnost Luminarc se proslavila výrobou opálového skla, který vyniká výjimečnými vlastnostmi - mechanickou i tepelnou odolností. Luminarc vyrábí především jídelní soupravy, skleničky a další doplňky pro každodení i sváteční stolování. Výrobky této značky dosahují opravdu vysoké kvality a to díky originálnímu výrobnímu procesu a speciálním surovinám při zpracování materiálu.
| Výrobní společnost : | arc |
|---|---|
| Adresa : | 104 Avenue du Général de Gaulle, 62510 Arques, Francie |
| E-mail : | contact@arc-intl.com |

.png)