Luminarc Hluboký talíř Zélie 20 cm
Kód: T10036Související produkty
Detailní popis produktu
- hluboký talíř bílý 20 cm
- moderní provedení bez dekoru
- francouzská výroba Luminarc
- tvrzené opálové sklo odolné proti rozbití
- vhodný do mikrovlnné trouby i myčky na nádobí
- dodáváno samostatně bez krabičky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hluboké talíře |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 883314524642 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Materiál: | opálové sklo |
| Průměr: | 200 mm |
| Výška: | 43 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
3 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Francouzská společnost Luminarc se proslavila výrobou opálového skla, který vyniká výjimečnými vlastnostmi - mechanickou i tepelnou odolností. Luminarc vyrábí především jídelní soupravy, skleničky a další doplňky pro každodení i sváteční stolování. Výrobky této značky dosahují opravdu vysoké kvality a to díky originálnímu výrobnímu procesu a speciálním surovinám při zpracování materiálu.
| Výrobní společnost : | arc |
|---|---|
| Adresa : | 104 Avenue du Général de Gaulle, 62510 Arques, Francie |
| E-mail : | contact@arc-intl.com |

.png)