VÝPRODEJ Crystalex Sklenice na víno VIOLA Spectrum 350 ml
Kód: K27014Související produkty
Detailní popis produktu
- barevná sklenice na víno 350 ml - kusový výprodej
- křišťálové sklo Sparkl s výbornými mechanickými a optickými vlastnostmi
- populární značka českého skla Bohemia Crystal
- zabroušený ústní okraj příjemný na pití
- vzhledem k barvení doporučujeme nepoužívat v myčce na nádobí
- nelze předem vybrat konkrétní barvu, řídí se dle skladové dostupnosti
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kusový výprodej |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | K27014 |
| Druh skla: | dekorované sklo, barvené sklo |
| Kategorie objemu: | 251 - 400 ml |
| Materiál: | bezolovnaté křišťálové sklo |
| Objem: | 350 ml |
| Průměr: | 79 mm |
| Výška: | 223 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png)