Crystalex Sklenice na víno VIOLA Spectrum 350 ml, 6 ks
Kód: K02184Související produkty
Detailní popis produktu
Barevné nožky vám pomůžou skleničky na víno na stole snadno rozlišit. Ve sklenicích si vychutnáte různé druhy vín, od bílého po červené. Tento designový kousek pochází z novoborské sklárny Crystalex. Sklenice jsou vyrobeny z bezolovnatého křišťálového skla Sparkl, díky kterému jsou odolné proti rozbití, a zároveň oslňují svým leskem. Zabroušený ústní okraj sklenic je příjemný při kontaktu s ústy. Sklo je čiré a transparentní. Kvůli barveným nožkám doporučujeme ruční mytí sklenic.
SHRNUTÍ VLASTNOSTÍ PRODUKTU
- barevné sklenice na víno 6x350 ml
- křišťálové sklo Sparkl s výbornými mechanickými a optickými vlastnostmi
- populární značka českého skla Bohemia Crystal
- zabroušený ústní okraj příjemný na pití
- vzhledem k barvení doporučujeme nepoužívat v myčce na nádobí
- dodáváno v barevné kartonové krabičce
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Univerzální sklenice na víno |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.44 kg |
| EAN: | 8593407069043 |
| Druh skla: | dekorované sklo, barvené sklo |
| Kategorie objemu: | 251 - 400 ml |
| Materiál: | bezolovnaté křišťálové sklo |
| Objem: | 350 ml |
| Styl: | klasický |
| Doporučené typy odrůd: | Tramín červený, Ryzlink rýnský, Frankovka rosé |
| Sada: | 6 ks |
| Průměr: | 79 mm |
| Výška: | 223 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
24 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Crystalex CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Masarykovo nábřeží 236/30, 110 00 Praha 1, Nové Město, Česká republika |
| E-mail : | info@crystalex.cz |

.png)