VÝPRODEJ Crystal Bohemia Sklenice Timesquare 420 ml
Kód: O44500Související produkty
Detailní popis produktu
- long drink sklenice Crystal Bohemia Timesquare 420 ml - kusový výprodej
- vhodné pro nealkoholické nápoje, koktejly i vodu
- brilantní olovnaté křišťálové sklo značky Crystal Bohemia
- pevné sklo odolné proti mechanickému poškození
- elegantní vzor tvořený liniemi do čtverců
- střídmý moderní design vhodný do každé domácnosti
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kusový výprodej |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.625 kg |
| EAN: | O44500 |
| Druh skla: | automatická výroba, lisované sklo |
| Kategorie objemu: | 401 - 600 ml |
| Materiál: | olovnaté křišťálové sklo |
| Objem: | 420 ml |
| Myčka: | ano |
| Tvar sklenic: | vysoké |
| Výška: | 160 mm |
| Průměr: | 76 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png)