VÝPRODEJ Crystal Bohemia Sklenice COLIBRI 280 ml
Kód: K03025Detailní popis produktu
- klasická sklenice na martini, koktejly - kusový výprodej
- pevné bezolovnaté křišťálové sklo s příměsí titanu
- česká výroba
- zabroušený ústní okraj
- vysoká odolnost při mytí v myčce, přečtěte si instrukce jak umývat křišťálové sklo
- prodej bez krabičky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kusový výprodej |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.31 kg |
| EAN: | K03025 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Kategorie objemu: | 251 - 400 ml |
| Materiál: | bezolovnaté křišťálové sklo |
| Objem: | 280 ml |
| Průměr: | 130 mm |
| Výška: | 180 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png)