VÝPRODEJ Crystal Bohemia Sklenice COLIBRI 85 ml
Kód: K03029Související produkty
Detailní popis produktu
- elegantní sklenička na pálenku nebo likéry - kusový výprodej
- pevné bezolovnaté křišťálové sklo s příměsí titanu
- česká výroba
- zabroušený ústní okraj
- vysoká odolnost při mytí v myčce, přečtěte si instrukce jak umývat křišťálové sklo
- prodej volně bez krabičky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kusový výprodej |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | K03029 |
| Kategorie objemu: | 51 - 150 ml |
| Materiál: | bezolovnaté křišťálové sklo |
| Objem: | 85 ml |
| Výška: | 182 mm |
| Průměr: | 58 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
15 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png)