VÝPRODEJ Crystalex Sklenice Bohemia Bar TRIO 280 ml
Kód: O02020Související produkty
Detailní popis produktu
- sklenička na whisky s originálně tvarovaným dnem 280 ml - kusový výprodej
- vhodné na whisky, vodu i džus
- kvalitní, čiré bezolovnaté křišťálové sklo Bohemia Crystal
- velmi dobrá mechanická odolnost skla
- jemně zabroušený ústní okraj
- sklenice je možné umývat v myčce na nádobí. Přečtěte si jak umývat kvalitní sklo
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kusový výprodej |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | O02020 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Kategorie objemu: | 251 - 400 ml |
| Materiál: | bezolovnaté křišťálové sklo |
| Objem: | 280 ml |
| Výška: | 88 mm |
| Průměr: | 80 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png)