Crystal Bohemia Laguna Flag Whisky Set (1+6)
Kód: S03009Související produkty
Detailní popis produktu
- stylový whisky set: karafa se zátkou 1x750 ml a sklenice 6x260 ml
- tradiční český výrobek s ochrannou známkou Crystal Bohemia
- menší ale robustní karafa se silným dnem a skleněnou zátkou
- pevné bezolovnaté křišťálové sklo
- vysoce brilantní sklo bez švů a spojů
- odolné sklo vhodné pro mytí v myčce na nádobí
- baleno v tmavomodré krabici s nálepkou výrobce
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Whisky sety |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.39 kg |
| EAN: | 8593403820242 |
| Materiál: | bezolovnaté křišťálové sklo |
| Objem: | 260 ml, 750 ml |
| Sada: | 7 ks |
| Objem karafy: | 750 ml |
| Výška karafy: | 180 mm |
| Šířka karafy: | 145 mm |
| Výška sklenic: | 95 mm |
| Průměr: | 90 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png)