Crystal Bohemia váza YOKO 330 mm
Kód: V03007Detailní popis produktu
Vůbec nevadí, že jste zrovna nedostala květiny. Váza Yoko bude skvěle vypadat i bez nich a snadno vám dá zapomenout, že je jaksi prázdná. Svým futuristickým vzhledem se stane středobodem místa, na kterém bude právě vystavena. Vázu vyrábí české sklárny Crystal Bohemia z masivního čirého křišťálového skla s příměsí titanu. Sklo je ekologicky šetrné, neobsahuje sloučeniny olova a má špičkové parametry srovnatelné s českým křišťálem. Navíc je mimořádně odolné proti rozbití nebo poškrábání. Váza je dodávána v tmavomodré dárkové krabici.
SHRNUTÍ VLASTNOSTÍ PRODUKTU
- futuristicky vypadající váza vhodná na květiny nebo dekorace
- moderní český sklářský výrobek
- pevné bezolovnaté křišťálové sklo
- příměs titanu zlepšuje odolnost skla proti rozbití a poškrábání
- tmavomodrá dárková krabička - vhodné jako dárek
- ideální v kombinaci s mísou Yoko 305 mm
Co dál? Pokud se vám váza líbí, tak si ji přidejte do nákupního košíku nebo si můžete prohlédnout další položky stejnojmenné populární kolekce Yoko.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vázy |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.03 kg |
| EAN: | 8593410711861 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Materiál: | bezolovnaté křišťálové sklo |
| Styl: | moderní, designový |
| Velikost vázy: | střední 231 - 350 mm |
| Výška: | 330 mm |
| Průměr: | 175 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png)