Rona Skleněná váza Inspiration 290 mm
Kód: V01008Související produkty
Detailní popis produktu
Každý interiér rozkvete ve chvíli, kdy jej oživíte květinami. Umocněte krásu čerstvých květin elegantní skleněnou vázou Inspiration s výškou 290 mm a průměrem 133 mm. Čím si vás tato váza světově uznávané značky Rona získá? Svým designem i kvalitním a odolným materiálem. Váza je vyrobena z foukaného bezolovnatého křišťálového skla a může se pochlubit silným dnem zajišťujícím stabilitu. Váza vám přijde zabalena do dárkové krabice.
SHRNUTÍ VLASTNOSTÍ PRODUKTU
- skleněná váza 290 mm
- bezolovnaté křišťálové sklo
- zesílené dno pro dobrou stabilitu
- slovenské sklárny Rona
- baleno v barevné kartonové krabičce
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vázy |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.57 kg |
| EAN: | 8581782191213 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Materiál: | bezolovnaté křišťálové sklo |
| Velikost vázy: | střední 231 - 350 mm |
| Průměr: | 133 mm |
| Výška: | 290 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
13 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Výpis diskuzí
M
Průměr vázy v nejužším místě
Markéta Č
Dobrý den, prosím, jaký je průměr vázy v tom nejužším projmutém místě? Předem děkuji. M. Č.
SS
skleněný shop
Dobrý den, váza má v nejužším místě cca 6 cm, dost špatně se to měří.
| Výrobní společnost : | RONA, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Schreiberova 365, 020 61 Lednické Rovne, Slovensko |
| E-mail : | sales@rona.sk |

.png)