VYŘAZENO Skleničky na espresso DUO 85 ml 2ks
Kód: O12007Detailní popis produktu
Připravte se na chuťové a vizuální potěšení s espresso skleničkami DUO. Dvoustěnné sklo je charakteristické svými tepelně-izolačními vlastnostmi.
SHRNUTÍ VLASTNOSTÍ PRODUKTU
- elegantní dvoustěnné skleničky na espresso 2x85 ml
- výborné tepelně-izolační vlastnosti
- vhodné do myčky na nádobí
- design vhodný pro moderní domácnosti
- baleno do barevné kartonové krabice
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termo sklenice dvoustěnné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 4002541541277 |
| Balení: | 2 ks |
| Druh skla: | dvoustěnné sklo |
| Kategorie objemu: | 51 - 150 ml |
| Materiál: | varné sklo |
| Objem: | 85 ml |
| Výška: | 70 mm |
| Průměr: | 65 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png)