Svatební Crystals set Srdce s květy se jmény (1+4)
Kód: SV067Související produkty
Detailní popis produktu
Pískujeme na elegantní CRYSTALS VITAL set na víno, který Vás oslní nejen svým leskem a krásou ale i broušeným srdcem s kvítky a českými krystaly z dílny Preciosa. Každý kousek se pyšní hladkým provedením bez rušivých spojů a jemně zabroušeným okrajem pro maximálně komfortní pití. Motiv i nápisy jsou trvale vyryté přímo ve skle, nelze je smýt ani mechanicky odstranit. Díky pískování mají ostré kontury a jemně plastický povrch, který je cítit na dotek.
ZADÁNÍ PÍSKOVÁNÍ
Jména a datum uvádějte do zadání pískování. Jména budou do motivu umístěna ve vámi uvedeném pořadí. Zadání pískování před odesláním objednávky důkladně zkontrolujte.
Prohlédněte si písmena a číslice, které budou použity v motivu:

LHŮTA VÝROBY
Standardní lhůta výroby a expedice je do 8 pracovních dnů. Za příplatek lze výrobu a expedici urychlit na 3–4 pracovní dny nebo na odeslání do 24 hodin. Pokud máte specifický požadavek na termín odeslání, napište jej prosím do poznámky k objednávce.
DOPLŇKOVÉ SLUŽBY
- Rozšíření textu: V ceně výroby je pískování jmen a data. Přejete-li si text rozšířit, přidejte si ke své objednávce službu Doplnění motivu pískování textu stejným fontem.
- Pískování motivu na jiný předmět: Nelíbí se vám set? Pak si do košíku vložte pouze službu Chci pískování motivu na jinou sklenici a jiný předmět si k ní přidejte z naší nabídky.
O PÍSKOVÁNÍ
Chcete se dozvědět víc o tom jak skleničky pískujeme? Přečtěte si krátký článek JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝROBA PÍSKOVÁNÍ.
Pískování skla je technika zdobení, při níž je za pomocí tryskací pistole vrhán proud písku proti sklu. Ostrohranná zrnka písku nesená proudem stlačeného vzduchu dopadají velkou rychlostí na povrch skla. Výsledkem je, že se povrch skla zdrsňuje do specifické šedobílé barvy a stává se matným. Pískování je trvalé a odolá mytí v myčce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svatební skleničky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.88 kg |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Materiál: | bezolovnaté křišťálové sklo |
| Dekorace: | ruční pískování, krystaly, broušení |
| Myčka: | ne |
| Pro koho: | pro novomanžele |
| Sada: | 5 ks |
| Objem skleniček: | 360 ml |
| Objem karafy: | 1200 ml |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png)