Orion Straw sklenice s brčkem a uchem 450 ml
Kód: H42001Detailní popis produktu
Silnostěnná sklenice s pevným plastovým šroubovacím víčkem a brčkem ve veselé červené barvě. Díky oušku se sklenice dobře drží nejen dětem. Brčko je z kvalitního pevného plastu a je opatřeno bezpečnostní zarážkou bránící vytažení z víčka. Víčko zabrání rozlití nápoje při nechtěném převrhnutí sklenice a také ochrání nápoj před nevítanými hmyzími návštěvníky. Ideální sklenice na letní odpočinkové dny.
SHRNUTÍ VLASTNOSTÍ PRODUKTU
- sklenice s červeným víčkem a brčkem 450 ml
- pevné, silné sklo
- díky oušku se dobře drží
- šroubovací víčko zabrání nechtěnému rozlití nápoje
- brčko z pevného plastu s bezpečnostní zarážkou
- dodáváno samostatně bez krabičky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sklenice s brčkem |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 8592381127800 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Materiál: | běžné sklo, plast, běžná ocel |
| Objem: | 450 ml |
| Hloubka: | 75 mm |
| Výška: | 130 mm |
| Šířka: | 105 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png)