Orion Sklenice s víčkem a brčkem fialky 0,5 l
Kód: H42006Detailní popis produktu
Praktická sklenice s bambusovým víčkem a zahnutým skleněným brčkem je ideální pro všechny oblíbené studené nápoje. Skvěle se hodí na domácí limonády, smoothie, ledové čaje, kávu s ledem i ovocné nápoje. Díky objemu 500 ml nabídne dost místa nejen pro nápoj, ale také pro led, plátky ovoce nebo snítku máty.
Moderní tvar ve stylu skleněné nápojové plechovky dodává servírování uvolněný a současný vzhled. Dekor drobných fialových květů působí něžně, hravě a příjemně oživí každé letní stolování. Sklenice se bude krásně vyjímat na stole při posezení s přáteli, na terase, zahradě i při běžném odpočinku doma.
Velkou předností je bambusové víčko se silikonovým těsněním, které pomáhá chránit obsah před prachem, nečistotami a dotěrným hmyzem. Zároveň přispívá k tomu, že při náhodném převrhnutí nedojde tak snadno k rozlití nápoje. Zahnuté skleněné brčko o délce 20 cm je součástí balení a pohodlně se používá zejména u chlazených nápojů. Sklenice se dodává samostatně bez krabičky.
SHRNUTÍ VLASTNOSTÍ PRODUKTU
- sklenice s bambusovým víčkem 1x500 ml
- vhodná na limonády, ledové čaje, smoothie i kávu
- tvar ve stylu moderní skleněné plechovky
- jemný dekor fialových květů po obvodu sklenice
- bambusové víčko se silikonovým těsněním
- zahnuté skleněné brčko o délce 20 cm
- dodáváno samostatně bez krabičky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sklenice s brčkem |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.27 kg |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Materiál: | běžné sklo, bambus, silikon |
| Objem: | 500 ml |
| Myčka: | ne |
| Průměr: | 73 mm |
| Výška: | 147 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png)