Zwiesel Glas sklenice Belfesta 306 ml 6 ks
Kód: O06061Související produkty
Detailní popis produktu
Vychutnejte si svou oblíbenou whisky s ledem ve velkém stylu díky sklenicím na whisky Belfesta německé značky Schott Zwiesel, která patří mezi přední světové výrobce křišťálového skla. Luxusní sklenice jsou nejen designovým skvostem, ale přesvědčí vás o své vysoké kvalitě také materiálem založeným na revoluční technologii. Dokonalý lesk a vysokou odolnost proti lomu i poškrábání sklenicím propůjčuje bezolovnaté křišťálové sklo s příměsí tritanu. Sklenice pocházejí z kolekce nápojového skla Belfesta, která vás na první pohled zaujme nadčasovým vzhledem. Velkou předností sklenic, je skutečnost, že je můžete mýt v myčce bez obav z toho, že by se sklo poškodilo či zešedlo.
SHRNUTÍ VLASTNOSTÍ PRODUKTU
- sklenice na whisky 6x 306 ml
- vhodné také jako sklenice na vodu nebo džus
- svým tvarem a velikostí perfektně padnou do ruky a dobře se drží
- zesílené dno zajišťuje dobrou stabilitu skleničky
- bezolovnaté křišťálové sklo s příměsí tritanu odolné proti lomu a poškrábání
- laserově zabroušený ústní okraj
- součást nápojové kolekce Belfesta
- lze umývat v myčce bez obav ze zašednutí
- dodáváno v obyčejné kartonové krabičce
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sklenice na whisky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.21 kg |
| EAN: | 4001836022859 |
| Balení: | 6 ks |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Kategorie objemu: | 251 - 400 ml |
| Materiál: | bezolovnaté křišťálové sklo |
| Objem: | 306 ml |
| Určení: | whisky, voda |
| Myčka: | ano |
| Tvar sklenic: | nízké |
| Typ: | whiskovka |
| Výška: | 84 mm |
| Průměr: | 85 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png)