Crystal Bohemia Sklenice HARRY 320 ml, 6 ks
Kód: O09026Detailní popis produktu
- whisky sklenice Harry 6x320 ml
- české moderní sklo ze skláren Crystal Bohemia Poděbrady
- tradiční olovnaté křišťálové sklo
- vysoká míra brilance a transparentnosti
- garance původu - ochranná známka Bohemia
- dodáváno v tmavomodré krabičce - vhodné jako dárek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sklenice na whisky |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.73 kg |
| EAN: | 8593403810298 |
| Balení: | 6 ks |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Kategorie objemu: | 251 - 400 ml |
| Materiál: | olovnaté křišťálové sklo |
| Objem: | 320 ml |
| Tvar sklenic: | nízké |
| Průměr: | 75 mm |
| Výška: | 93 mm |
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Sklárny BOHEMIA se sídlem v Poděbradech jsou nositelem bohaté tradice českého broušeného křišťálu. Tato tradice se zrodila na počátku 18. století a v průběhu doby ovlivnila veškeré světové sklářství. Můžeme s hrdostí prohlásit, že český broušený křišťál patří k tomu nejlepšímu, co v daném oboru vzniklo. Základní surovinou pro výrobu olovnatého křišťálu je sklářský křemičitý písek. Používá se písek z ložiska u obce Střeleč poblíž Jičína. Poděbradské sklárny jsou největším výrobcem olovnatého křišťálu v České republice. Zároveň patří k předním světovým výrobcům olovnatého křišťálu vůbec. 90% výroby skláren směřuje na zahraniční trhy. Modro-zlatá ochranná známka BOHEMIA CZECH REPUBLIC – LEAD CRYSTAL OVER 24% PbO se stala synonymem českého olovnatého křišťálu. Je také zárukou kvality a kombinace hodnot, skrz které společnost komunikuje: užitku, krásy a stylu.
| Výrobní společnost : | Crystal BOHEMIA, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Jiráskova 223, 290 01 Poděbrady, Česká republika |
| E-mail : | company@crystal-bohemia.com |

.png)