Crystal Bohemia sklenice na víno Lorey ribbon 220 ml 6 ks
Kód: K09023Související produkty
Detailní popis produktu
Sklenice na víno Lorey Ribbon 6x220 ml zaujmou na první pohled jemnou elegancí a precizním zpracováním. Díky svému tvaru a objemu jsou vhodné pro jemná a svěží bílá vína, u kterých pomáhají podtrhnout lehkost, svěžest i čistotu vůně. Skvěle se hodí pro běžné stolování, slavnostní příležitosti i chvíle, kdy si chcete víno vychutnat ze skla, které působí vkusně a reprezentativně.
Celému setu dodává osobitý charakter stylová dekorace na kalíšku, která sklenicím propůjčuje dekorativní, ale stále elegantní vzhled. Sklenice tak nepůsobí jen prakticky, ale také velmi esteticky, takže krásně doplní prostřený stůl a snadno se stanou ozdobou každého servírování. Výhodou je také velmi pevné a odolné sklo, které oceníte při každodenním používání.
Set je vyroben z českého olovnatého křišťálového skla s vysokou mírou transparentnosti a brilance, díky čemuž sklenice krásně pracují se světlem a podtrhují vzhled servírovaného vína. Celkovou důvěryhodnost výrobku navíc potvrzuje ochranná známka Bohemia, která garantuje původ výrobku. Pokud hledáte sklenice na víno, které spojují elegantní dekor, kvalitní české sklo a příjemně reprezentativní vzhled, model Lorey Ribbon je velmi povedenou volbou.
SHRNUTÍ VLASTNOSTÍ PRODUKTU
- sklenice na víno Lorey Ribbon 6x220 ml
- vhodné pro jemná a svěží bílá vína
- precizní a elegantní provedení se stylovou dekorací na kalíšku
- české křišťálové sklo s vysokou mírou transparentnosti a brilance
- velmi pevné a odolné olovnaté sklo značky Crystal Bohemia
- ochranná známka Bohemia garantující původ výrobku
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sklenice na víno |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.57 kg |
| EAN: | 8593403810823 |
| Balení: | 6 ks |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Kategorie objemu: | 151 - 250 ml |
| Materiál: | olovnaté křišťálové sklo |
| Objem: | 220 ml |
| Styl: | historizující |
| Myčka: | ano |
| Výška: | 180 mm |
| Průměr: | 90 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Sklárny BOHEMIA se sídlem v Poděbradech jsou nositelem bohaté tradice českého broušeného křišťálu. Tato tradice se zrodila na počátku 18. století a v průběhu doby ovlivnila veškeré světové sklářství. Můžeme s hrdostí prohlásit, že český broušený křišťál patří k tomu nejlepšímu, co v daném oboru vzniklo. Základní surovinou pro výrobu olovnatého křišťálu je sklářský křemičitý písek. Používá se písek z ložiska u obce Střeleč poblíž Jičína. Poděbradské sklárny jsou největším výrobcem olovnatého křišťálu v České republice. Zároveň patří k předním světovým výrobcům olovnatého křišťálu vůbec. 90% výroby skláren směřuje na zahraniční trhy. Modro-zlatá ochranná známka BOHEMIA CZECH REPUBLIC – LEAD CRYSTAL OVER 24% PbO se stala synonymem českého olovnatého křišťálu. Je také zárukou kvality a kombinace hodnot, skrz které společnost komunikuje: užitku, krásy a stylu.
| Výrobní společnost : | Crystal BOHEMIA, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Jiráskova 223, 290 01 Poděbrady, Česká republika |
| E-mail : | company@crystal-bohemia.com |

.png)