Crystalex Skleničky na destiláty TRIO 60 ml, 6 ks
Kód: O20059Související produkty
Detailní popis produktu
Skleničky Trio jsou vhodné především na džus nebo limonádu. Eleganci skleničkám dodává originálně tvarované dno a bezolovnaté foukané křišťálové sklo Sparkl, které je krásně čiré, hladké bez nežádoucích švů a spojů. Při každodenním užívání oceníte pevnost a velmi dobrou mechanickou odolnost skla. Kvalitní provedení skleničky doplňuje jemně zabroušený ústní okraj sklenice, který je příjemný při kontaktu s ústy. Sklenici můžete umývat v myčce na nádobí.
Sklárny Crystalex, které skleničku vyrábějí, jsou jedním z předních světových výrobců nápojového skla a jsou přímým pokračovatelem tradice českého skla.
SHRNUTÍ VLASTNOSTÍ PRODUKTU
- skleničky na destiláty s originálně tvarovaným dnem 6x60 ml
- vhodná na džus nebo limonádu
- kvalitní, čiré bezolovnaté křišťálové sklo Bohemia Crystal
- velmi dobrá mechanická odolnost skla
- jemně zabroušený ústní okraj
- sklenice je možné umývat v myčce na nádobí. Přečtěte si jak umývat kvalitní sklo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sklenice na panáky a pálenku |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.96 kg |
| EAN: | 8593401692278 |
| Balení: | 6 ks |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Kategorie objemu: | 51 - 150 ml |
| Materiál: | bezolovnaté křišťálové sklo |
| Objem: | 60 ml |
| Průměr: | 49 mm |
| Výška: | 61 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
6 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png)