Crystalex Sklenice SANDRA 440 ml, 6 ks
Kód: O02075Související produkty
Detailní popis produktu
Plánujete večírek? Tyto moderní sklenice z kolekce Sandra dodají šmrnc nejrůznějším koktejlům, ale sluší to v nich i nealkoholickým nápojům. Dodáváme je v sadě po šesti kusech, aby se dostalo na každého hosta. Na první pohled upoutají svým zaobleným tvarem, který připomíná květ tulipánu. Díky nízko posazenému těžišti se sklenice ve víru zábavy jen tak nepřeklopí. Pro lepší pocit při pití mají také zabroušené okraje.
Sklenice jsou vyrobené z bezolovnatého foukaného křišťálového skla značky Bohemia Crystal, které vyniká svou kvalitou a odolností. Můžete je bez rozpaků umýt v myčce na nádobí, aby byly dokonale čisté a krásně se leskly.
SHRNUTÍ VLASTNOSTÍ PRODUKTŮ
- skleničky na nealko drinky a koktejly, 6x440 ml
- vyrobené z bezolovnatého foukaného křišťálového skla české značky Bohemia Crystal
- nízké těžiště sklenic zajišťuje jejich stabilitu
- zabroušený okraj sklenic je příjemný při kontaktu s ústy
- vysoká pevnost a odolnost proti rozbití a poškrábání
- vhodné do myčky na nádobí
- skleničky jsou součástí kolekce nápojového skla Sandra
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sklenice na nealko a limonádu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| EAN: | 8593401935795 |
| Balení: | 6 ks |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Kategorie objemu: | 401 - 600 ml |
| Materiál: | bezolovnaté křišťálové sklo |
| Objem: | 440 ml |
| Tvar sklenic: | vysoké |
| Průměr: | 85 mm |
| Výška: | 141 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
3 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Crystalex CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Masarykovo nábřeží 236/30, 110 00 Praha 1, Nové Město, Česká republika |
| E-mail : | info@crystalex.cz |

.png)