Simax Skleněný hrnec NYKO 1 l
Kód: HR0503Související produkty
Detailní popis produktu
Zajímáte se o zdravý životní styl? Není vám lhostejné, v čem jídlo připravujete? Máme tu pro vás skleněný hrnec se skleněnou pokličkou, který je vyroben z kvalitního varného skla SIMAX neobsahující zdraví škodlivé kadmium ani olovo. Při přípravě pokrmů už nemusíte zvedat pokličku, protože celý proces tepelné přípravy vašich jídel můžete sledovat přes hrnec. Bude to navíc pastva pro vaše oči. V hrnci lze připravovat polévky, omáčky, různé přílohy jako je rýže či brambory. Navíc se snadno udržuje, lze jej umývat v automatické myčce na nádobí.
SHRNUTÍ VLASTNOSTÍ PRODUKTU
- skleněný hrnec NYKO o objemu 1 l
- kvalitní české sklo SIMAX bez obsahu kadmia a olova
- lze používat v troubě, mikrovlnné troubě
- lze použít na plynové plotýnce s rozptylovačem plamene
- není vhodný k použití na indukci
- vhodné do myčky nádobí
- přečtěte si stručný článek jak pečovat o varné sklo simax
INSTRUKCE VÝROBCE












Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnce |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| EAN: | 8593419502194 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Materiál: | varné sklo |
| Objem: | 1000 ml |
| Výška: | 123 mm |
| Hloubka: | 230 mm |
| Šířka: | 165 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 3,7 z 5 hvězdiček.
33 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Simax je česká značka.
| Výrobní společnost : | KAVALIERGLASS, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Křížová 1018/6, 150 00 Praha 5, Česká republika |
| E-mail : | info-eshop@kavalier.cz |

.png)