KUSOVKA Crystalex Sklenička na pivo na stopce 380 ml
Kód: K02105Související produkty
Detailní popis produktu
- sklenička na stopce 380 ml - prodej po kusech
- sklenice vhodná k pískování
- pevné bezolovnaté křišťálové sklo odolné proti rozbití
- zabroušený okraj sklenice
- sklenice vhodná do myčky na nádobí
- dodáváno samostatně bez krabičky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prodej po kusech |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | K02105 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Kategorie objemu: | 251 - 400 ml |
| Materiál: | bezolovnaté křišťálové sklo |
| Objem: | 380 ml |
| Průměr: | 76 mm |
| Výška: | 193 mm |
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png)