KUSOVKA Crystalex Sklenice SANDRA 400 ml
Kód: O02052Související produkty
Detailní popis produktu
- sklenička Sandra 400 ml - prodej po kusech
- vhodná na nealko nebo whisky
- pevné bezolovnaté křišťálové sklo
- moderní vzhled, kvalitní zpracování
- sklenice je vhodná do myčky
- dodáváno samostatně bez krabičky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prodej po kusech |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | O02052 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Kategorie objemu: | 251 - 400 ml |
| Materiál: | bezolovnaté křišťálové sklo |
| Objem: | 400 ml |
| Průměr: | 95 mm |
| Výška: | 101 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png)