KUSOVKA Crystalex Sklenice SANDRA 380 ml
Kód: O02038Související produkty
Detailní popis produktu
- sklenice Sandra 380 ml - prodej po kusech
- vhodná na pivo, vodu a nealko
- z pevného bezolovnatého foukaného křišťálového skla
- zabroušený okraj sklenice
- moderní vzhled
- sklenice je vhodná do myčky
- dodáváno samostatně bez krabičky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prodej po kusech |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 2690305000263 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Kategorie objemu: | 251 - 400 ml |
| Materiál: | bezolovnaté křišťálové sklo |
| Objem: | 380 ml |
| Průměr: | 86 mm |
| Výška: | 124 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
4 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png)