KUSOVKA Crystalex Sklenice SANDRA 290 ml
Kód: O02045Související produkty
Detailní popis produktu
- sklenička na whisky a rum 290 ml - kusový prodej
- bezolovnaté křišťálové sklo
- značka Bohemia Crystal
- zabroušený okraj sklenice
- sklenice jsou vhodné do myčky
- dodáváno volně bez krabičky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prodej po kusech |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 2690305000584 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Kategorie objemu: | 251 - 400 ml |
| Materiál: | bezolovnaté křišťálové sklo |
| Objem: | 290 ml |
| Průměr: | 89 mm |
| Výška: | 89 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
7 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png)