KUSOVKA Crystalex Sklenice na víno SANDRA 350 ml
Kód: K10020Související produkty
Detailní popis produktu
- sklenice na bílé nebo červené víno 350 ml - kusový prodej
- vhodná na pískování
- moderní vzhled sklenice
- kvalitní bezolovnaté křišťálové sklo
- jemně zabroušený ústní okraj
- vhodná do myčky na nádobí
- prodáváno volně po kusech
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prodej po kusech |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | K10020 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Kategorie objemu: | 251 - 400 ml |
| Materiál: | bezolovnaté křišťálové sklo |
| Objem: | 350 ml |
| Průměr: | 79 mm |
| Výška: | 224 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
22 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png)