Stolzle Pivní půllitr TUBINGER 0,5 l 6 ks
Kód: P9070Související produkty
Detailní popis produktu
Set 6 tradičních půllitrů na pivo ve stylu baculatého džbánku z pevného lisovaného skla. Sklenice jsou ideální pro čepované pivo – bohatá pěna krásně vynikne a robustní tvar zajistí pohodlné držení. Masivní dno pomáhá udržet nápoj déle chladný a dodává stabilitu při servírování. Kvalitní výrobek rakouské sklárny Oberglas je skvělou volbou pro domácí i profesionální použití.
SHRNUTÍ VLASTNOSTÍ PRODUKTU
- pivní půllitry z pevného lisovaného skla 6 x 0,5 l
- půllitry jsou opatřeny cejchem 0,5 l
- typ půllitru baculatý džbánek se skvěle hodí pro čepování piva
- kvalitní rakouská výroba ze silného odolného skla
- naproti uchu je hladká plocha o rozměru 6,5x5 cm, na kterou je možno pískovat
- baleno v běžné kartonové krabičce
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pivní půllitry |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.5 kg |
| EAN: | 9001518002174 |
| Balení: | 6 ks |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Materiál: | běžné sklo |
| Objem: | 700 ml |
| Šířka: | 145 mm |
| Výška: | 130 mm |
| Hloubka: | 100 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
118 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Ovládací prvky výpisu
Diskuze
Výpis diskuzí
AD
Prostor pro pískování
Adam Doležal
Dobrý den, jak velký je hladký prostor pro pískování proti uchu ?
V
velikost plochy k pískování
Veronika
Hezký den, pane Doležale,
obdélník, na který se dá pískovat má rozměry cca 7x5,5 cm.
K
Pískování
Kryštof
Dobrý den, je možné vypisovat i logo po horním obvodu půllitru?
JB
Pískování
Jan Balek
Dobrý den, na okraji půllitru lze pískovat. Je tam hladká plocha, ale ten prostor je dost úzký.

.png)