Nachtmann Pivní půllitr NOBLESSE 0,5 l
Kód: O13003Detailní popis produktu
Vychutnejte si své oblíbené pivo s noblesou, které mu dodá prémiové křišťálové sklo. Půllitr Noblesse nabourává běžnou nabídku pivních půllitrů svým luxusním vzhledem. Kvalitní čiré transparentní sklo spolu s tradičním vzorováním a barevnou kartonovou krabičkou z něj dělají dárek pro mimořádné příležitosti. Produkty německých skláren Nachtmann získaly celosvětové uznání pro špičkové křišťálové sklo, které se vyznačuje prvotřídním designem, vysokou mírou transparentnosti a brilance skla.
SHRNUTÍ VLASTNOSTÍ PRODUKTU
- pivní půllitr Noblesse 0,5 l
- bezolovnaté křišťálové sklo
- vysoká transparentnost a brilance skla
- bohaté vzorování půllitru na sklenici i uchu
- prémiová kvalita Made in Germany
- vhodné do myčky
- barevná kartonová krabička
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pivní půllitry |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.02 kg |
| EAN: | 4003762244787 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Kategorie objemu: | 401 - 600 ml |
| Materiál: | bezolovnaté křišťálové sklo |
| Objem: | 600 ml |
| Šířka: | 145 mm |
| Hloubka: | 98 mm |
| Výška: | 139 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
29 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Ovládací prvky výpisu
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Bayerische Glaswerke GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zacharias-Frank-Strasse 7, 92660 Neustadt an der Waldnaab, Německo |
| E-mail : | info@nachtmann.de |

.png)