Pískovaný půllitr na pivo Karikatura
Kód: PP036Související produkty
Detailní popis produktu
- Originální půllitr na pivo se jménem
- Precizní ruční pískování
- Pevné sklo odolné proti rozbití
- Možnost mytí v myčce na nádobí
- Dárková krabička v ceně
Z důvodu kvalitního vyniknutí na půllitru pískujeme pouze karikaturu portrétu jednoho člověka (hlava, hruď a ramena)! V případě zaslání fotografie celé postavy automaticky dojde k ořezu na portrét, který bude společně se jménem a doprovodným textem vypískován na skle.
ZADÁNÍ PÍSKOVÁNÍ
Vlastní fotografii vložte pomocí černé ikony s názvem "Vybrat přílohu". Fotografie musí být dodána v dostatečné kvalitě (min. rozlišení 300 dpi), bez rušivého pozadí.
Jméno uvádějte do zadání pískování. Zadání pískování před odesláním objednávky důkladně zkontrolujte. Reklamace z důvodu chybného zadání nebudou akceptovány.
Prohlédněte si písmena a číslice, které budou použity v motivu:
LHŮTA VÝROBY
Standardní lhůta výroby a expedice je do 8 pracovních dnů. Za příplatek lze výrobu a expedici urychlit na 3–4 pracovní dny nebo na odeslání do 24 hodin. Pokud máte specifický požadavek na termín odeslání, napište jej prosím do poznámky k objednávce.
DOPLŇKOVÉ SLUŽBY
Rozšíření textu: V ceně výroby je pískování jména a 2 slov. Přejete-li si text doplnit, přidejte si ke své objednávce službu Doplnění motivu pískování textu stejným fontem.
O PÍSKOVÁNÍ
Pískování skla je technika zdobení, při které je proud jemného písku tryskán na skleněný povrch pod tlakem. Ostrohranná zrnka písku, unášená stlačeným vzduchem, narážejí vysokou rychlostí na sklo, čímž jeho povrch jemně zdrsní a vytvoří matný efekt ve specifickém šedobílém odstínu. Tímto způsobem vzniká detailně vyrytý motiv, který je trvalý, nebledne a je maximálně odolný i při pravidelném mytí v myčce. Zajímá vás, jak celý proces pískování vypadá? Nakoukněte pod pokličku naší výroby – přečtěte si článek Jak u nás probíhá pískování.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Originální pískované půllitry |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.63 kg |
| Materiál: | běžné sklo |
| Objem: | 500 ml |
| Dárková krabička: | ano |
| Dekorace: | ruční pískování |
| Myčka: | ano |
| Pro koho: | pro muže, pro kamaráda, pro tátu |
| Výška: | 130 mm |
| Průměr: | 88 mm |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png)
