Orion nápojový zásobník 5,4 l
Kód: S27009Související produkty
Detailní popis produktu
Stylové servírování nápojů bude s tímto nápojovým zásobníkem s kohoutkem snadné, přehledné a zároveň dekorativní. Díky objemu 5,4 l se skvěle hodí pro domácí oslavy, zahradní párty, grilování i běžné letní pohoštění. Pohodlně v něm připravíte vodu s ovocem, domácí limonádu, ledový čaj nebo do něj předem namíchat koktejly, které si hosté mohou sami čepovat podle chuti.
Výrazný reliéf inspirovaný strukturou rozkrojeného citronu nebo pomeranče dodává zásobníku svěží vzhled a krásně vynikne na stole i venkovním servírovacím pultu. Dostatečně široký otvor usnadňuje plnění nápoji, vkládání ledu, ovoce nebo bylinek a zároveň zpříjemňuje následnou údržbu. Praktický pákový kohoutek z plastu je doplněný silikonovým těsněním, které pomáhá spolehlivému dávkování bez zbytečného odkapávání. Průhledné víčko z nerezu a plastu chrání obsah před nečistotami, ale stále umožňuje snadno kontrolovat množství nápoje uvnitř.
SHRNUTÍ VLASTNOSTÍ PRODUKTU
- nápojový zásobník s kohoutkem 5,4 l
- vhodný na vodu, limonádu, ledový čaj i koktejly
- dekorativní reliéf s motivem rozkrojeného citrusu
- široký otvor pro snadné plnění a údržbu
- průhledné víčko z nerezu a plastu
- praktický pákový kohoutek z plastu
- silikonové těsnění pro pohodlné dávkován
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nápojové zásobníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.96 kg |
| EAN: | 8592381190125 |
| Materiál: | běžné sklo, nerez ocel, plast, silikon |
| Objem: | 3500 ml |
| Myčka: | ano |
| Výška: | 230 mm |
| Šířka: | 230 mm |
| Hloubka: | 250 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png)