Rona Miska na dezerty a pochutiny PARIS 280 ml, 3 ks
Kód: M01016Detailní popis produktu
Chcete servírovat dezerty a pochutiny stylově? Okouzlete své hosty setem tří misek Paris, které rozhodně nepostrádají pověstnou francouzskou eleganci a šmrnc. Skleněné misky světově proslulé slovenské značky Rona mají objem 280 ml. Designové misky jsou vyrobeny z kvalitního foukaného bezolovnatého křišťálového skla a můžete je bez obav mýt v myčce nádobí. Misky jsou zabaleny v krabičce po třech kusech.
SHRNUTÍ VLASTNOSTÍ PRODUKTU
- skleněné misky 3x280 ml
- vhodné na dekorace, pochutiny nebo dezerty
- bezolovnaté křišťálové sklo
- vhodné do myčky na nádobí
- baleno v barevné kartonové krabičce - vhodné jako dárek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Misky a sklenice na dezerty |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.78 kg |
| EAN: | 8581782094293 |
| Balení: | 3 ks |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Materiál: | bezolovnaté křišťálové sklo |
| Objem: | 280 ml |
| Průměr: | 88 mm |
| Výška: | 60 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,2 z 5 hvězdiček.
5 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONA, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Schreiberova 365, 020 61 Lednické Rovne, Slovensko |
| E-mail : | sales@rona.sk |

.png)