Simax Láhev na vodu PURE 0,5 l
Kód: L05011Detailní popis produktu
Do ruky padne jako ulitá a veliká je tak akorát, aby se vám vešla do tašky, batohu nebo do stojanu na nápoje v autě. Pevné sklo a dokonale těsnící šroubovací víčko láhev Pure předurčují ke každodennímu používání. Sklo má oproti jednorázovým plastům výhodu v tom, že neabsorbuje pachy z obsahu a při opakovaném využívání nehrozí vylučování nežádoucích chemických sloučenin. Ze skla vám voda bude chutnat o mnoho lépe. Láhev vydrží mytí v myčce na nádobí a můžete ji používat v chladničce.
SHRNUTÍ VLASTNOSTÍ PRODUKTU
- pevná skleněná láhev na vodu 0,5 l
- vyrobeno ze skla Simax odolného proti náhlým změnám teplot
- plastové víčko s gumovou vložkou
- vhodné na studené i horké nápoje
- lze mýt v myčce na nádobí
- dodáváno samostatně bez krabičky
INSTRUKCE VÝROBCE
| |
|
|
|
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Láhve na vodu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| EAN: | 8593419551284 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Materiál: | varné sklo |
| Objem: | 500 ml |
| Průměr: | 76 mm |
| Výška: | 220 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
12 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Výpis diskuzí
D
dotaz výrobci k Simax lahvi na vodu PURE o,5 l s plastovým uzávěrem
Drahomíra
dotaz výrobci: Dobrý den, víčko u této lahve asi nebude z BPA FREE plastu? Děkuji za odpověď.
JK
dotaz výrobci k Simax lahvi na vodu PURE o,5 l s plastovým uzávěrem
Jana Krejčí
Dobrý den,
víčko je vyrobeno z polypropylenu určeném pro styk s potravinami. Obecně je polypropylen považován za bezpečný plast do kterého se běžně umísťují potraviny jako jogurty apod. Samozřejmě jako u jiných plastů by nemělo docházet k vystavování extrémním teplotám.
Simax je česká značka.
| Výrobní společnost : | KAVALIERGLASS, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Křížová 1018/6, 150 00 Praha 5, Česká republika |
| E-mail : | info-eshop@kavalier.cz |

.png)