Tescoma Láhev s klipem hranatá Della Casa 1 l
Kód: L26003Detailní popis produktu
Skleněná láhev s klipem o objemu 1 litr je ideální pro uchovávání sirupů, vody, slivovice nebo domácích likérů. Je vyrobena z pevného, čirého skla vhodného pro skladování destilátů a jiných alkoholických nápojů. Díky hermetickému uzavírání s těsnicí zátkou z tvrzeného plastu a nerezovým klipem zůstane obsah dlouho čerstvý. Moderní vzhled láhve z ní činí i skvělý dárkový obal pro domácí produkty.
SHRNUTÍ VLASTNOSTÍ PRODUKTU
- skleněná láhev s klipem 1 l
- ideální na sirupy, vodu, slivovici nebo likéry
- pevné průhledné sklo vhodné na destiláty
- hermetické uzavření - těsnicí zátka z tvrzeného plastu s nerezovým klipem
- moderní vzhled - vhodné i jako dárkový obal pro domácí sirupy, likéry nebo slivovici
- dodáváno samostatně bez krabičky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Láhve na slivovici |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.548 kg |
| EAN: | 8595028487343 |
| Materiál: | běžné sklo, nerez ocel, plast |
| Objem: | 1000 ml |
| Výška: | 326 mm |
| Šířka: | 87 mm |
| Hloubka: | 87 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | TESCOMA s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | U Tescomy 241, 760 01 Zlín, Česká republika |
| E-mail : | eshopcz@tescoma.cz |

.png)