VÝPRODEJ Zwiesel Glas Sklenice STAGE 364 ml
Kód: O44504Detailní popis produktu
- křišťálová sklenice 364 ml - kusový výprodej
- vhodné na whisky, vodu nebo koktejly
- stylové robustní provedení
- bezolovnaté křišťálové sklo Tritan
- mimořádná odolnost proti rozbití a poškrábání
- vhodné do myčky na nádobí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kusový výprodej |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.316 kg |
| EAN: | O44504 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Kategorie objemu: | 251 - 400 ml |
| Materiál: | bezolovnaté křišťálové sklo |
| Objem: | 364 ml |
| Výška: | 92 mm |
| Průměr: | 86 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png)