VÝPRODEJ Spiegelau sklenice Aperol Spritz 630 ml
Kód: K39027Související produkty
Detailní popis produktu
- sklenice Spiegelau Aperol Spritz 630 ml - kusový výprodej
- velký kalíšek ideální na spritzy, gin & tonic i červené víno
- vhodné koktejly: Aperol Spritz, Hugo Spritz, Spritz Veneziano, Gin/Tonic
- bezolovnaté křišťálové sklo s vysokou odolností proti rozbití
- pevné spojení nožky a kalíšku pro dlouhou životnost
- jemně zabroušený okraj pro pohodlné pití
- německá značka Spiegelau s tradicí výroby skla
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kusový výprodej |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.225 kg |
| EAN: | K39027 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Kategorie objemu: | 601 ml a více |
| Materiál: | bezolovnaté křišťálové sklo |
| Objem: | 630 ml |
| Styl: | moderní |
| Průměr: | 96 mm |
| Výška: | 225 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png)