VÝPRODEJ Rona sklenice na víno Arte 440 ml
Kód: K30019Související produkty
Detailní popis produktu
- sklenice na víno Rona Arte o objemu 440 ml - kusový výprodej
- vhodné na aromatická bílá vína, popřípadě plná bílá či jemnější červená vína
- lehké a tenké provedení srovnatelné s ručně foukaným sklem
- pevné a odolné díky moderní technologii strojové výroby Ultralight
- bezolovnaté křišťálové sklo (krystalín) s vysokým leskem a průzračností
- tenké a ploché dno zajišťuje dobrou stabilitu
- hladký a tenký okraj sklenic pro příjemnější pití
- čistý a zvonivý zvuk při ťuknutí
- možnost mytí v myčce
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kusový výprodej |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | K30019 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Kategorie objemu: | 401 - 600 ml |
| Materiál: | bezolovnaté křišťálové sklo |
| Objem: | 440 ml |
| Styl: | moderní |
| Doporučené typy odrůd: | Tramín červený, Ryzlink rýnský, Frankovka rosé |
| Výška: | 220 mm |
| Průměr: | 86 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png)