VÝPRODEJ RCR Sklenice Timeless 440 ml
Kód: O44503Související produkty
Detailní popis produktu
- sklenice Timeless 440 ml - kusový výprodej
- vhodné na domácí limonády a koktejly jako Mojito
- minimalistický design se svislými pruhy
- robustní provedení pro každodenní použití
- ekologické křišťálové sklo z obnovitelných zdrojů
- vyrobeno tradičními sklárnami RCR v Itálii
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kusový výprodej |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| EAN: | O44503 |
| Druh skla: | automatická výroba, lisované sklo |
| Materiál: | bezolovnaté křišťálové sklo |
| Objem: | 440 ml |
| Určení: | mojito |
| Myčka: | ano |
| Tvar sklenic: | vysoké |
| Průměr: | 76 mm |
| Výška: | 150 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png)