VÝPRODEJ Luigi Speakeasies Swing sklenice DOF 450 ml
Kód: O44487Související produkty
Detailní popis produktu
- sklenice Speakeasies Swing 450 ml - kusový výprodej
- vhodné jako sklenice na vodu, džus a další nealko nápoje
- luxusní design umocňuje efektně vroubkované sklo
- dokonale průhledné patentované křišťálové sklo Shonyx
- luxusní hladké provedení sklenic bez švů a spojů
- zesílený a laserem zabroušený okraj sklenice
- italská značka luxusního nápojového skla Luigi Bormioli
- mimořádná odolnost v myčce na nádobí: více jak 4000 mycích cyklů bez ztráty kvality skla
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kusový výprodej |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.248 kg |
| EAN: | O44487 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Kategorie objemu: | 401 - 600 ml |
| Materiál: | bezolovnaté křišťálové sklo |
| Objem: | 450 ml |
| Styl: | moderní |
| Myčka: | ano |
| Tvar sklenic: | nízké |
| Výška: | 99 mm |
| Průměr: | 91 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png)