VÝPRODEJ Leonardo sklenice Burano teplá barva 330 ml
Kód: O44489Související produkty
Detailní popis produktu
- barevná sklenice na nealko nápoje Burano 330 ml - kusový výprodej
- ručně vyráběný originální kus z kvalitního pěnového skla
- pevná a robustní sklovina odolná proti rozbití
- bublinkový efekt na povrchu dodává jedinečný vzhled
- decentní hřejivá barva zachovává průhlednost sklenice
- kónický tvar pro pohodlný úchop a dobrou stabilitu
- možnost mytí v myčce na nádobí
- nelze si vybrat konkrétní barvu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kusový výprodej |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | O44489 |
| Druh skla: | dekorované sklo, ruční výroba, barvené sklo |
| Kategorie objemu: | 251 - 400 ml |
| Materiál: | běžné sklo |
| Objem: | 330 ml |
| Styl: | moderní |
| Myčka: | ano |
| Sada: | 4 ks |
| Tvar sklenic: | nízké |
| Výška: | 100 mm |
| Průměr: | 90 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png)