VÝPRODEJ Lamart VASO termo hrnky na čaj 420 ml
Kód: H19012Související produkty
Detailní popis produktu
- dvoustěnný hrnek na čaj 420 ml
- velký objem vhodný na čaj nebo jiné horké nápoje
- vynikající tepelně izolační vlastností skla udržují teplotu nápoje
- borosilikátové sklo odolné proti rozbití nebo poškrábání
- vhodné pro mytí v automatické myčce na nádobí
- vhodný ohřev v mikrovlnné troubě
- 3 letá garance užitných vlastností termo sklenic
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kusový výprodej |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | H19012 |
| Druh skla: | automatická výroba, dvoustěnné sklo |
| Kategorie objemu: | 401 - 600 ml |
| Materiál: | varné sklo |
| Objem: | 420 ml |
| Průměr: | 93 mm |
| Výška: | 115 mm |
| Šířka: | 125 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
5,0
1 hodnocení
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
5
AG
Aida Gebauerová
Jsem velmi spokojená s tímto produktem.To co slibuje-není křehký a neodírá se při mytí v myčce splňuje. Čekám na další naskladnění a zakoupím další.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png)