VÝPRODEJ Glasmark sklenice Irish Coffee 200 ml
Kód: H42011Detailní popis produktu
- sklenice na irskou kávu 200 ml - kusový výprodej
- vhodné pro servírování teplých nápojů
- robustní teplu odolné sklo
- snadná údržba díky vhodnosti do myčky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kusový výprodej |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.39 kg |
| EAN: | 5901425405652 |
| Materiál: | běžné sklo |
| Objem: | 200 ml |
| Myčka: | ano |
| Výška: | 146 mm |
| Šířka: | 76 mm |
| Délka: | 105 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png)