VÝPRODEJ Crystalex Sklenice TULIPA OPTIC 450 ml
Kód: O02112Související produkty
Detailní popis produktu
- sklenice Tulipa Optic 450 ml - kusový výprodej
- vhodné jako univerzální sklenice na nealko nápoje
- vroubkovaná povrchová dekorace příjemná na dotek
- tvar připomínající květ tulipánu
- jemně upravený ústní okraj sklenice příjemný na pití
- populární české sklo Bohemia Crystal
- vhodné do myčky na nádobí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kusový výprodej |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | O02112 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Kategorie objemu: | 401 - 600 ml |
| Materiál: | bezolovnaté křišťálové sklo |
| Objem: | 450 ml |
| Výška: | 130 mm |
| Průměr: | 89 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 3,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png)