VÝPRODEJ Crystalex Sklenice na víno BLACK&WHITE 450 ml
Kód: 13707/CDetailní popis produktu
- designová sklenička na víno 450 ml - kusový výprodej
- černá nožka
- vhodné na bílé i červené víno
- stříkané bezolovnaté křišťálové sklo
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kusový výprodej |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 13707/C |
| Druh skla: | dekorované sklo |
| Kategorie objemu: | 401 - 600 ml |
| Materiál: | bezolovnaté křišťálové sklo |
| Objem: | 450 ml |
| Výška: | 237 mm |
| Průměr: | 89 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png)