VÝPRODEJ Crystalex Sklenice na víno Angela 250 ml
Kód: K02033Související produkty
Detailní popis produktu
- sklenice na bílé víno 250 ml - kusový výprodej
- vyrobena z kvalitní křišťálové skloviny SPARKLE
- lehce ohnutý ústní okraj usnadní pití
- vhodné do myčky na nádobí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kusový výprodej |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | K02033 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Kategorie objemu: | 151 - 250 ml |
| Materiál: | bezolovnaté křišťálové sklo |
| Objem: | 250 ml |
| Průměr: | 86 mm |
| Výška: | 211 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 3,2 z 5 hvězdiček.
44 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png)