VÝPRODEJ Crystalex Sklenice na prosecco MEADOW 250 ml
Kód: K02225Související produkty
Detailní popis produktu
- sklenice bez stopky na prosecco nebo šampaňské o objemu 250 ml - kusový výprodej
- luxusní rytá a zlacená dekorace v kvalitním bezolovnatém křišťálovém skle
- jemně zabroušený ústní okraj umocňující zážitek z perlivého vína
- české sklo značky Bohemia Crystal
- doporučeno ruční mytí zlacených skleniček, neumývat v myčce nádobí
- nelze předem vybrat určitý dekor (kusový výprodej)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kusový výprodej |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.125 kg |
| EAN: | K02225 |
| Druh skla: | dekorované sklo |
| Kategorie objemu: | 151 - 250 ml |
| Materiál: | bezolovnaté křišťálové sklo |
| Objem: | 250 ml |
| Výška: | 151 mm |
| Průměr: | 61 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png)