VÝPRODEJ Crystalex Sklenice na portské sherry SPECIALS 110 ml
Kód: K02264Související produkty
Detailní popis produktu
- sklenička na sherry nebo portské 110 ml - kusový výprodej
- degustační kalíšek ve tvaru tulipánku
- ideální sklenice pro fortifikovaná vína
- pevné bezolovnaté křišťálové sklo
- speciální gastro úprava se zesíleným a zabroušeným okrajem kalíšku
- vhodné do myčky na nádobí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kusový výprodej |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | K02264 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Kategorie objemu: | 51 - 150 ml |
| Materiál: | bezolovnaté křišťálové sklo |
| Objem: | 110 ml |
| Výška: | 175 mm |
| Průměr: | 50 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png)